Londyn z dzieckiem: Travel Planner

W Londynie Adaś z Tatą spędzili lekko przedłużony weekend, jak to na "męskiej wyprawie", niezbyt zaprzątali sobie głowę robieniem zdjęć, więc w te poniższy post nie będzie obfitować... Ale za to plan zwiedzania mieli dopięty na ostatni guzik, aby swój niedługi pobyt wykorzystać maksymalnie. Poniżej więc możliwie najpełniejsze zestawienie tego, co na kilkudniowy pobyt oferuje stolica Wielkiej Brytanii dla rodzin z dziećmi, wraz z doświadczeniami ze zwiedzania tych miejsc, które Adasiowi z tatą udało się odwiedzić.

1. Muzea londyńskie


a) British Museum

Znajdujące się pod adresemW nasze wpisy wkładamy dużo pracy, aby były one jak najbardziej praktyczne i użyteczne innym aktywnym rodzinom. Na naszym blogu znajdziecie mnóstwo wpisów - bezpłatnych kompleksowych przewodników po najciekawszych miejscach i atrakcjach w kolejnych regionach Polski i innych krajach, a wszystko pod kątem odkrywania tych miejsc z dziećmi. 

Jeśli ten wpis jest dla Was przydatny, jeśli pomogliśmy Wam w organizacji rodzinnej wyprawy, prosimy, odwzajemnijcie się polubieniem nas na fb, tu: link. Was to kliknięcie lajka nic nie kosztuje, za to my dzięki temu widzimy, że nasza pomoc innym w organizacji fajnego rodzinnego czasu ma sens!


Komentarze

Copyright © Family Adventures