O nas

Witajcie na naszym blogu! 

Adaś (8 lat) uwielbia zwiedzać miasta, Julek (6 lat) to miłośnik przyrody i szlaków. Wraz z mamą i tatą odkrywają kolejne regiony Polski, aby dobrze znać własny kraj, a niekiedy zdarzają się i dalsze eskapady. Staramy się, aby każda nasza rodzinna wyprawa była dobrze przygotowana, przed wyjazdem robimy dokładny research co warto zobaczyć i zwiedzić, jakie atrakcje dla rodzin z dziećmi oferuje region, do którego się wybieramy. A skoro przygotowujemy się starannie do naszych wypraw, to czemu nie podzielić się z innymi, chcącymi rodzinnie podróżować, naszymi materiałami, a także doświadczeniami z odwiedzanych miejsc? Dlatego też blog pełen jest zestawień wartych odwiedzenia miejsc z podziałem na regiony Polski i kraje, które dotychczas odwiedziliśmy, mnóstwo tu też naszych praktycznych wskazówek, doświadczeń co nam się sprawdziło, a co niekoniecznie itp. 

Gdy zaś nie pora na wakacje, lubimy aktywnie spędzać czas w naszej rodzinnej Warszawie i jej okolicach. Stąd też znajdziecie na blogu wiele historii z uczestnictwa w ciekawych wydarzeniach dla dzieci, warsztatach, odkrywania muzeów czy niezwykłych zakątków miasta. 

Priorytetem naszych rodzinnych wypraw, tych dalekich i lokalnych, jest to, aby dostosowywać je do zainteresowań, potrzeb i percepcji naszych dzieci i blog odzwierciedla nasze nastawienie. Znajdują się w nim opisy tylko i wyłącznie miejsc i atrakcji "przetestowanych" wspólnie z Adasiem i Julkiem.   
Zapraszamy więc do lektury wszystkich miłośników RODZINNYCH PRZYGÓD!
Ewentualna współpraca: familyadventures.pl@gmail.com


Komentarze

Copyright © Family Adventures